D843 Nove proizvodne tehnologije

III. semestar sveučilišnog diplomskog studija Strojarstvo, usmjerenje: Strojarske tehnologije, Konstruiranje i razvoj proizvoda, Logistika proizvodnje

Tjedno opterećenje: 2P + 2V
ECTS bodovi: 5

Prof.dr.sc. Pero Raos, red. prof. u TZ., termin konzultacija
Prof.dr.sc. Ivan Samardžić, red. prof. u TZ., termin konzultacija
Prof.dr.sc. Antun Stoić, red. prof., termin konzultacija
Prof.dr.sc. Marko Dunđer, izv. prof. u naslovnom zvanju (Filozofski fakultet u Rijeci)
Izv.prof.dr.sc. Daniel Novoselović, redovne konzultacije ponedjeljkom u 12h (ured 405).
Doc.dr.sc. Josip Cumin, docent, termin konzultacija
Doc.dr.sc. Josip Stojšić, docent, termin konzultacija
doc. dr. sc. Miroslav Duspara, termin konzultacija četvrtkom u 12h, ured 308

17.12.2019. IZVANREDNI STUDIJ 

Kolokvij iz kolegija NPT - dio polimeri i dio ljevarstvo biti će u petak 10.1.2020. u 14:30. 


16.12.2019. REDOVITI STUDIJ -  NPT - dio Polimeri

 

18.12. u 10,00 sati kolokvij KIRP
19.12.-u 12,00 sati kolokvij ST

10.12. od 08-12 sati predavanja na TRGu po rasporedu - OOČ ide iza Polimera

09.12.2019. REDOVITI STUDIJ -  NPT - dio Polimeri

10.12. i 12.12.-laboratorijske vježbe iz lijepljenja u Laboratoriju za preradu polimera (ĐĐ).

A. Grupa 10.12. u 14,00 - ST - Sabljić, Bendra, Zaklanović, Vincent, Šebalj, Vuković, Samardžić, Barukčić, Vrkljan, Jemrić, Koprčina

B. Grupa 10.12. u 14,45 - ST - Devčić, Mišanec, Lubina, Rica, Rechner, Brkić, Bjelobrk, Kurić, Ćurić, Koren

C. Grupa u četvrtak 12.12. 10,00 - KiRP - Šarlija, Đuranić, Petek, Ivanek, Botica, Prlić, Pavičić, Puhanić, Devčić

D. Grupa u u četvrtak 12.12. 10,45 - KiRP -Berić, Šalinović, Vrljić, Dankić, Gavran, B. Damjanović, Bošnjaković, Perković


02.12.2019. REDOVITI STUDIJ -  NPT - dio Polimeri

03.12.-laboratorijske vježbe iz lijepljenja u Laboratoriju za preradu polimera (ĐĐ).

A. Grupa u 08,15 - ST - Sabljić, Bendra, Zaklanović, Vincent, Šebalj, Vuković, Samardžić, Barukčić, Vrkljan, Jemrić, Koprčina


B. Grupa u 09,00 - ST - Devčić, Mišanec, Lubina, Rica, Rechner, Brkić, Bjelobrk, Kurić, Ćurić, Koren


C. Grupa u 09,30 - KiRP - Šarlija, Đuranić, Petek, Ivanek, Botica, Prlić, Pavičić, Puhanić, Devčić


D. Grupa u 10,00 - KiRP -Berić, Šalinović, Vrljić, Dankić, Gavran, B. Damjanović, Bošnjaković, Perković

 

19.11.2019. - REDOVITI STUDIJ -  NPT - dio Polimeri

Nastava se neće održati - nadoknada u dogovoru s profesorom

 

5.11.2019. - REDOVITI STUDIJ -  NPT - dio Ljevarstvo 

Kolokvij  iz kolegija NPT - dio Ljevarstvo biti će:

Grupa 1 - Prezimena od A do K u utorak 12.11.2019. u 10:00.

Grupa 2 - Prezimena od L do Ž u utorak 12.11.2019. u 11:00.



22.10.2019. - 
REDOVITI STUDIJ -  NPT - dio Ljevarstvo 

Predavanja iz kolegija NPT - dio Ljevarstvo za  termine 29.10.2019., 5.11.2019. i 12.11.2019. biti će od 10h.

17.12.2018. REDOVITI STUDIJ -  NPT - dio Polimeri
Kolokvij dio polimeri u utorak 18.12. u 10,00.

 03.12.2018. REDOVITI STUDIJ -  NPT - dio Polimeri

04.12.-laboratorijske vježbe iz lijepljenja u Laboratoriju za preradu polimera (ĐĐ).

A. Grupa u 08,15 - KiRP - Studenti Babić do Lovrić
B. Grupa u 09,00 - KiRP - Studenti Mandić do Višić
C. Grupa u 09,30 - ST - Studenti Barna do Martić
D. Grupa u 10,00 - ST - Studenti Pavkić do Župarić

 

26.11.2018. REDOVITI STUDIJ -  NPT - dio Polimeri

27.11.-laboratorijske vježbe iz lijepljenja u Laboratoriju za preradu polimera (ĐĐ).

A. Grupa u 08,15 - KiRP - Studenti Babić do Lovrić
B. Grupa u 09,00 - KiRP - Studenti Mandić do Višić
C. Grupa u 09,45 - ST - Studenti Barna do Martić
D. Grupa u 10,30 - ST - Studenti Pavkić do Župarić

 


13.11.2017.

Ovaj tjedan (13.-17.11.) zamjenjuju se termin predavanja iz Novih proizvodnih tehnologija sa terminom predavanja iz Upravljanja kvalitetom.

Upravljanje kvalitetom (smjer ST i LP): - Utorak  14.11. u 08,00 Učionica 204

Nove proizvodne tehnologije  (smjer ST i KiRP) - Srijeda 15.11. u 14,00 Učionica 201

 

13.11.2017. Obavijest redovitim studentima

Kolokvij iz Površinske zaštite održat će se 21.11.2017. u 8:00 sati.

 

12.12.2016.
13.11.-laboratorijske vježbe iz lijepljenja u Laboratoriju za preradu polimera (ĐĐ).

A. Grupa u 09,30
B. Grupa u 10,00

28.11.2016.

29.11.u 08,00 sati -prema rasporedu nastavak dijela polimeri. laboratorijske vježbe će biti treći termin (06.12.)

 

REDOVITI STUDIJ - Kolokvij iz Površinske zaštite održat će se 22.11.2016. u 11h

17.12.2015.

Kolokvij  - Polimeri - Lijepljenje:

1. Grupa - Prezimena od A do L u utorak 08.12. u 15,00.

2. Grupa  - Prezimena od M do Ž u utorak 08.12. u 15,45.

 

Vježbe dio polimeri - Lijepljenje- 24.11.2015 - ĐĐ lab.

1. grupa u 08,00

2. gurpa u 08,20

3. grupa u 08,40

4. grupa u 09,00

5.grupa u 09,20

6 grupa u 09,40

Raspored grupa prema vježbama od 17.11. Grupe se ne mogu mijenjati!

 

Vježbe dio polimeri - Lijepljenje- 17.11.2015 u 09,00 sati - učionica 204.

IZVANREDNI STUDIJ - Kolokvij iz Zavarivanja i Ljevarstva biti će 16.1.2015. u 14h