P303 Proizvodni postupci I

III. semestar sveučilišnog preddiplomskog studija Strojarstvo
Tjedno opterećenje: 4P + 2V
ECTS bodovi: 7
Prof.dr.sc. Pero Raos, red. prof. u TZ., termin konzultacija
Izv.prof.dr.sc. Daniel Novoselović, redovne konzultacije ponedjeljkom u 12h (ured 405).
Doc.dr.sc. Josip Stojšić,  redovne konzultacije srijeda, 13 sati, ured 409, dodatne konzultacije uz prethodni dogovor na e-mail. 

Proizvodni postupci I - Ljevarstvo - ispit svibanj 2020

Pismeni ispit iz PP1 - Ljevarstvo održat će se preko sustava Merlin i Google Meet-a u ponedjeljak 25.05. u 20:30. Više informacija na sustavu Merlin.
URL: https://moodle.srce.hr/2019-2020/course/view.php?id=66964


Proizvodni postupci I - polimeri - ispit svibanj 2020

Pismeni ispit iz PP1 - polimeri održat će se preko sustava Merlin u petak 22.05. u 20,00 sati. za više informacija provjeravajte Merlin. 

14.1.2020. Proizvodni postupci I - Redoviti studij

Kolokvij K2 iz PPI - Ljevarstva biti će 21.1.2020. prema slijedećem rasporedu:

08:15 - 09:00 - A - I
09:05 - 09:50 - J - M
09:55 - 10:40 - N - Ž

Grupe se ne mogu mijenjati.



13.01.2020. Proizvodni postupci I - polimeri
 
raspored za K1 14.01.2020.
 
11:00 - Andrašek-Ilić
11:30 - Ilijazović - Milković
12:00 - Mišević - Živković

 

09.12.2019. Proizvodni postupci I - polimeri
 
raspored za K1 10.12.2019.
 
11:30 - Andrašek-Ilić
12:00 - Ilijazović - Milković
12:30 - Mišević - Živković

 

16.11.2019. Proizvodni postupci I - Izvanredni studij

Kolokviji PPI - dio Polimeri bit će 23.11.2019. u 12:30

Kolokviji PPI - dio Ljevarstvo bit će 29.11.2019. u 14:30


12.11.2019. Proizvodni postupci I - Izvanredni studij

U petak 15.11.2019. neće biti predavanja iz kolegija Proizvodni postupci I - Ljevarstvo. U subotu 16.11.2019. predavanja će biti prema rasporedu.

11.11.2019. Proizvodni postupci I - Redoviti studij

Kolokvij K1 iz PPI - Ljevarstva biti će 26.11.2019. prema slijedećem rasporedu:

08:15 - 09:00 - A - I
09:05 - 09:50 - J - M
09:55 - 10:40 - N - Ž

Grupe se ne mogu mijenjati.


03.06.2019. Tehnologija I - polimeri - VUSB

 

raspored za K2 03.06.2019.

 

14:00 - Abramović - Ferić
14:30 - Fogadić - Marušić
15:00 - Matić - Živić

 

Grupe se ne mogu mijenati. na kolokviji ne mogu studenti koji su ovaj kolegij slušali prethodnih godina a nisu ga položili. Osim ako ponovno nisu slušali kolegij ove godine.
 
 

28.1.2019. Proizvodni postupci I - Redoviti studij

Ponavljanje Kolokvij K1 i K2 iz PPI - Ljevarstva biti će 29.1.2019. u 8:15.



22.01.2019. Proizvodni postupci I - polimeri
 
raspored za K2 22.01.2019.
 
11:30 - Babić - Ivanković
12:00 - Ivanović - Marić
12:30 - Marijanović - Rašić
13:00 - Rossi - Živković

 

17.1.2019. Proizvodni postupci I - Redoviti studij

Kolokvij K2 iz PPI - Ljevarstva biti će 22.1.2019. prema slijedećem rasporedu:

08:15 - 09:00 - Babić - Jozić
09:05 - 09:50 - Juranek - Perak
09:55 - 10:40 - Pešić - Živković

Grupe se ne mogu mijenjati.


10.12.2018. Proizvodni postupci I - polimeri
 
raspored za K1 11.12.2018.
 
11:00 - Babić - Ivanković
11:30 - Ivanović - Marić
12:00 - Marijanović - Rašić
12:30 - Rossi - Živković
 
Grupe se ne mogu mijenjati.
 
 

26.11.2018. Proizvodni postupci I - Izvanredni studij

Kolokvij iz kolegija PPI - Ljevarstvo biti će 30.11.2018. u 14h

31.01.2018. Proizvodni postupci I  - dio polimeri

 
Ponovljeni kolokvij u petak 02.02. u 12,00 sati
 

22.01.2018. Proizvodni postupci I 
 
raspored za K2 26.01.2018.
 
13:00 - Androlić-Fuzy
13:30 - Galić-Martinović
14:00 - Matić-Žuljević
 
Grupe se ne mogu mijenjati.
 
 

05.01.2018.

Raspored za lab. vježbe dio polimeri: ĐĐ LAB za preradu polimera
Grupe se ne mogu mijenjati.
09.01.2018.:
Androlić-Bilešić  u 11,00
Biter -Cota u 11,30
Crnac -Džoić  u 12,00
Furić - Jurić  u 12,30
Jurkić-Kokić -  u 13,00
 
16.01.2018.:
Kordić - Ličanin  u 11,00
Lucić - Matijević u 11,30
Medaković - Romić  u 12,00
Rudež - Tomić  u 12,30
Tot - Žuljević  u 13,00
 
 
 01.12.2017.

PPI - dio POLIMERI
Prema dogovoru u utorak 05.12. od 11 do 14 h neće biti predavanja iz kolegija PP1. nadoknadu ćemo dogovoriti na slijedećem terminu.
 

06.11.2017. Proizvodni postupci I 
 
raspored za K1 07.11.2017.
11:30 - Androlić-Fuzy
12:00 - Galić-Martinović
12:30 - Matić-Žuljević
 
Grupe se ne mogu mijenjati.
 
03.11.2017. Proizvodni postupci I - izv.
K1 danas u 15,30. 
 
20.06.2017. Tehnologija I
Raspored za ispit za 21.06.:
 
Ljevarstvo -  u 08,00 sati
Polimeri - 09,00 sati
 
 
08.06.2017. Tehnologija I
Raspored za kolokvij 2 za 09.06.:
 
Prezimena Andlar do Grbeš -  u 12,00
Prezimena Hanižar do Mišković - u 12,30
Prezimena Nikoljačić do Zlatunić -  u 13,00
 
Grupe se ne mogu mijenjati. 
Na kolokvij ne mogu studenti koji su kolegij slušali prethodnih godina a nisu ove godine bili na predavanjima i ponovno slušali.
 
 
31.05.2017. Tehnologija I
Raspored za kolokvij:
 
Prezimena Andlar do Đerek -  u 15,00
Prezimena Fišer do Kraft - u 15,30
Prezimena Lazar do Pavić -  u 16,00
Prezimena Rašić do Zlatunić - u 16,30
 
Grupe se ne mogu mijenjati. 
Na kolokvij ne mogu studenti koji su kolegij slušali prethodnih godina a nisu ove godine bili na predavanjima i ponovno slušali.
 
 
16.01.2017.
Raspored za K2 dio polimeri - 17.01.2017.:
Prezimena A do F -  u 11,00
Prezimena G do K - u 11,30
Prezimena L do Pod -  u 12,00
Prezimena Pot do Ši -  u 12,30
Prezimena Šk do Ž -  u 13,00
 
 

19.12.2016.
Raspored za lab. vježbe dio polimeri:
20.12.2016.:
Aleksić-Čabraja -  u 11,00
Ćaleta- Filipović - u 11,30
Franjić - Katalinić -  u 12,00
Katić - Krznarić -  u 12,30
Kuterovac - Marijić -  u 13,00
 
10.01.2017.:
Marjanović - Petek -  u 11,00
Petrović - Rosandić - u 11,30
Sabljak - Šebalj -  u 12,00
Šimunović - Vajt -  u 12,30
Varoščić - Živković-  u 13,00
 
12.12.2016.
Raspored za K1 dio polimeri - 13.12.2016.:
Prezimena A do F -  u 11,00
Prezimena G do K - u 11,30
Prezimena L do Pod -  u 12,00
Prezimena Pot do Ši -  u 12,30
Prezimena Šk do Ž -  u 13,00
 
Grupe se ne mogu mijenjati.
 
04.11.2016.
PPI - dio POLIMERI - IZVANREDNI STUDIJ
prema dogovoru, sutra, subota 05.11. predavanja će početi u 09,00 sati. Kolokvij iz polimera je u petak 11.11. u 15,00 sati. Studenti koji nisu bili na predavanju petak 04.11. i subotu 5. 11. kolokvij moraju prijaviti mailom na jstojsic@sfsb.hr.
 
17.10.2016.
PPI - dio POLIMERI
Prema dogovoru sutra 18.10. od 11 do 14 h neće biti predavanja iz kolegija PP1. nadoknadu ćemo dogovoriti na slijedećem terminu.
 
12.07.2016.
Potpisi i upis ocjena kod prof.Raosa biti će u četvrtak 14.07.2016. Indeks donijeti u srijedu od 12 do 14, kabinet 409. 
 
06.06.2016. Tehnologija I
Raspored za kolokvij 2:
 
Prezimena Alfeldi do Govorušić -  u 15,00
Prezimena Grbeša do Mikulčić - u 15,40
Prezimena Odobašić do Zvonar -  u 16,20
 
 
30.05.2016. Tehnologija I
 
Iako su za danas bile najavljene lab vježbe, zbog radova u laboratoriju to danas nije moguće, tako da se redovna nastava održava na trgu I.B. Mažuranić, 102, ALI OD 16,15 SATI. 
 
 
23.05.2016. Tehnologija I
Raspored za kolokvij:
 
Prezimena Alfeldi do Govorušić -  u 15,00
Prezimena Grbeša do Mikulčić - u 15,40
Prezimena Odobašić do Zvonar -  u 16,20
 
Na kolokvij ne mogu studenti koji su kolegij slušali prethodnih godina a nisu ove godine bili na predavanjima i ponovno slušali.
 
 
23.03.2016.
Potpisi i upis ocjena kod prof.Raosa biti će u četvrtak 31.03.2016. Indeks donijeti do petka 25.03, kabinet 409. 
 
 
18.01.2016.
PP1 - dio polimeri, ponovljeni kolokviji u utorak 19.01. u 11,00 sati.
 
11.01.2016.
Raspored za vježbe, dio polimeri - đđ lab - 12.01.2016.:
 
Prezimena A do Bošnjak -  u 11,00
Prezimena Bošnjaković do Drobac - u 11,20
Prezimena Dulj do Ivkošić -  u 11,40
Prezimena Jelinić do Kurić -  u 12,00
Prezimena Labudović do Miloloža -  u 12,20
Prezimena Mišić do Pešić -  u 12,40
Prezimena Pranjić do Sirovina -  u 13,00
Prezimena Subotić do Teskera -  u 13,20
Prezimena Trifunović do Vukoje -  u 13,40
 
Grupe se ne mogu mijenjati.
 
23.12.2015.
Pod rubrikom "rezultati" objavljeni su rezultati sva tri kolokvija iz dijela polimeri. Na ponovljeni kolokvij 19.01.2016. mogu oni studenti koji imaju jedan negativan kolokvij. Oni koji imaju dva ili tri negativna kolokvija idu na ispit na redovnim ispitnim rokovima. Svi oni koji imaju pozitivno ocjenjene kolokvije a hoće popraviti ocjenu moraju mailom prijaviti koji kolokvij hoće popravljati. mail poslati od 07. do 15.01. Sretan Božić i Nova godina! 
 
17.12.2015.
Raspored za K3 dio polimeri - 22.12.2015.:
Prezimena A do J -  u 11,30
Prezimena K do P - u 12,00
Prezimena R do Ž -  u 12,30
 
Grupe se ne mogu mijenjati.
Na K3 ne mogu studenti koji nisu položili i K1 i K2 (negativno ocjenjen ili nije pristupio). 
 
30.11.2015.
Raspored za K2 dio polimeri - 01.12.2015.:
Prezimena A do D -  u 11,00
Prezimena G do L - u 11,30
Prezimena LJ do P -  u 12,30
Prezimena R do Š -  u 13,00
Prezimena T do Ž -  u 13,30
Kolokviju mogu pristupiti samo oni koji su gra prijavili na prethodnom predavanju ili danas do 15,00 sati mailom. Grupe se ne mogu mijenjati.
 
20.11.2015.
PPI - dio POLIMERI - Izvanredni studij
 
Prema dogovoru sutra 21.11. od 08 do 12,25 neće biti predavanja iz kolegija PP1. popodne predavanja po rasporedu.
 
19.11.2015.
PPI - dio POLIMERI - Izvanredni studij
Kolokvij iz kolegija PPI - dio polimeri biti će  04.12.2015. u 15:00
Na kolokvij mogu samo oni koji su prijavili izlazak na kolokvij na prošlom predavanju (14.11.) i svi oni koji mailom (na jstojsic@sfsb.hr) ili dolaskom u vrijeme konzultacija prijave izlazak na kolokvij najkasnije do 01.12.2015. Naknadne prijave nisu moguće.
Redovni studenti ne mogu na kolokvij. 
 
 

26.10.2015.
Raspored za K1 dio polimeri - 27.10.2015.:
Prezimena A do D -  u 11,00
Prezimena G do L - u 11,30
Prezimena LJ do P -  u 12,30
Prezimena R do Š -  u 13,00
Prezimena T do Ž -  u 13,30
Kolokviju mogu pristupiti samo oni koji su gra prijavili na prethodnom predavanju.
 
07.09.2015.
Potpisi i upis ocjena kod prof.Raosa biti će u petak 11.09.2015. Indeks donijeti u petak od 09 do 10 sati, kabinet 308
 
22.04.2015.
Tehnologija I - Raspored za K2 dio polimeri - 23.04.2015.:
Prezimena A do F -  u 14,00
Prezimena G do O - u 14,30
Prezimena P do Ž -  u 15,00
Predavanje iz Ljevarstva kreće u 16,00.
 
15.04.2015.
Tehnologija I - Raspored za Laboratorijske vježbe- 16.04.2015 - Laboratorij za preradu polimera ĐĐ - Mile Budaka 1. . Grupe se ne mogu mijenjati. Dolazak na vježbe = 5 bodova na K2 koji će se održati 23.04.
 
01.04.2015.
Tehnologija I - Raspored za K1 dio polimeri - 02.04.2015.:
Prezimena A do F -  u 14,00
Prezimena G do O - u 14,45
Prezimena P do Ž -  u 15,30
 
17.03.2015.
Potpisi i upis ocjena kod prof.Raosa (prezimena M.. do Ž..) biti će u četvrtak 19.03.2015. Indeks donijeti do četvrtka u 11 sati, kabinet 308
 
12.01.2015.
pp1 - dio polimeri - red. - Popis grupa za LAB vježbe
 
12.01.2015.
K2 - izv. studij - dio polimeri:
Petak, 16.01. u 14,30.
 
12.01.2015.
Raspored za K2 dio polimeri - 15.01.2015.:
Prezimena A do Je -  u 15,00
Prezimena Ju do O - u 16,00
Prezimena P do Ž -  u 17,00
 
09.12.2014.
PP1 - dio polimeri - izvanredni studij -K2 - petak 12.12. u 14,30.
 
08.12.2014.
Odgađa se predavanje iz kolegija PP1 - dio polimeri koje se trebalo održati u utorak (09.12.). nadoknada propuštenog termina će biti dogovorena na slijedećem predavanju (16.12.).
 
 
14.11.2014.
Predavanje PP1 - dio polimeri u subotu (15.11.) u 09,00 sati.
 
03.11.2014.
Raspored za K1 dio polimeri:
Prezimena A do Je - utorak u 11,00
Prezimena Ju do O - utorak u 12,00
Prezimena P do Ž - utorak u 13,00