P 404  Automatizacija
Semestar i vrsta studija: V. semestar sveučilišnog preddiplomskog studija Strojarstvo
Tjedno opterećenje: 2P + 2V    
ECTS bodovi: 5

Ime i prezime nositelja kolegija i asistenata koji sudjeluju na kolegiju, pripadajuća zvanja, termin konzultacija i lokacija održavanja konzultacija:
Prof.dr.sc. Todor Ergić, konzultacije srijedom od 11h do 13h u kabinetu 311
Dr. sc. Marko Katinić, docent, ured 311, konzultacije srijedom od 11h do 12h
Prof.dr.sc. Tomislav Šarić, konzultacije ponedjeljkom od 11h do 12.30h u kabinetu G11
Doc.dr.sc. Štefanija Klarić, konzultacije četvrtkom od 12h do 13h u kabinetu 303
Mr.sc. Mirjana Čičak

OBAVIJEST O TERMINU ISPITA: ISPITNI ROK ODRŽAT ĆE SE ONLINE PUTEM SUSTAVA MERLIN DANA 26.5.2020. S POČETKOM U 16,00 H. SVE OSTALE INFORMACIJE I UPUTE BITI ĆE VAM DOSTAVLJENE PUTEM MERLIN SUSTAVA. STOGA, MOLIM STUDENTE KOJI SE NISU DOSAD PRIJAVLJIVALI NA MERLIN, NEKA TO UČINE ODMAH, KAKO BI MOGLI BITI UPISANI ZA PRISTUP KOLEGIJU I POLAGANJU ISPITA. 

 

Konzultacije će se umjesto 5.2.2020. održati 6.2.2020. s početkom u 10,00 h. 

Konzultacije će se umjesto 15.1.2020. održati 16.1.2020. s početkom u 12,00 h. 

Obaveza pravovremene prijave i odjave ispita je zadatak studenta. Mole se studenti (Redovni i Izvanredni studij) da ne upućuju zahtjeve za prijavu ili odjavu ispita iz Automatizacije predmetnim nastavnicima jer isti neće biti uvaženi.

Rezultati ispita 1.7.2020.

 

Rezultati ispita 10.6.2020.

 

Rezultati ispita 26.5.2020.

 

Rezultati ispita 13.3.2020.

 

Rezultati ispita 18.2.2020

 

Rezultati ispita 4.2.2020.

 

Rezultat ispita 13.12.2019.

 

Rezultati ispita 15.11.2019.

 

Rezultati ispita 10.9.2019.

 

Rezultati ispita 27.8.2019.

 

Rezultati ispita 2.7.2019.

 

Rezultati ispita 11.6.2019.

 

Rezultati ispita 17.5.2019.

 

Rezultati ispita 12.4.2019.

 

Rezultati ispita 15.3.2019.

 

Rezultati ispita 19.2.2019.

 

Rezultati ispita_ 5.2.2019.

 

Rezultati ispita_14.12.2018.

 

Rezultati ispita 16.11.2018.

 

Rezultati ispita_11.9.2018.

 

Rezultati ispita 28.8.2018.

 

Rezultati ispita 6.7.2018.

 

Rezultati ispita 20.6.2018.

 

Rezultati ispita_18.5.2018.

 

Rezultati ispita 13.4.2018.

 

Rezultati ispita 16.3.2018. 

 

Rezultati ispita 20.2.2018.

 

Rezultati ispita 6.2.2018.

 

Rezultati ISPIT 12.09.2017.

 

Rezultati ISPIT  29.08.2017.

 

Rezultati ISPIT 04.07.2017.

 

Rezultati ISPIT 20.06.2017. 

 

Rezultati ISPIT 19.05.2017. 

 

Rezultati ISPIT 21.04.2017. 

 

Rezultati ISPIT 17.03.2017.

 

Rezultati iz AUTOMATIZACIJE od 21.02.2017.

 

Konačni rezultati - REDOVITI STUDIJ: 2016./2017.

Konačni rezultati - IZVANREDNI STUDIJ: 2016./2017.

 

Rezultati K1 - IZVANREDNI STUDIJ: 2016./2017.

UKUPNI REZULTATI KOLOKVIJA: 2016./2017.

 

Rezultati 1. kolokvija održanog 24.11.2016. godine.

 

REZULTATI ISPITA 13.9.2016.

Usmenog ispita iz Automatske regulacije ovaj puta neće biti, ocjene
u tablici su i konačne. Studenti koji se ne slažu s ocjenom mogu se
obratiti predmetnom nastavniku. Kod predmetnog nastavnika mogu se vidjeti
i zadaće.

 

Usmeni ispit iz Automatizacije održat će se 21.06.2016. u 16.00 sati.

 

Usmeni ispit iz Automatizacije održati će se 09.06.2016. u 13.00 sati. Ispitni rok 07.06.2016. - Rezultati pismenog dijela ispita Ispitne zadaće se mogu pogledati u četvrtak 07.06.2016. u 12.15 sati.

 

Ispitni rok 13.05.2016. - Rezultati pismenog dijela ispita Ispitne zadaće se mogu pogledati u četvrtak 19.05.2016. u 12.00 sati. Usmeni ispit održat će se 19.05.2016. u 12.00 sati.

Ispitni rok 15.04.2016. - Rezultati pismenog dijela ispita Ispitne zadaće se mogu pogledati u četvrtak 21.04.2016. u 12.00 sati.

Usmeni dio ispita održat će se 21.04.2016. u 14.00 sati u zgradi na Trgu I.B.M.

OBAVIJEST: studenti redovnog i izvanrednog studija koji su položili oba teorijska kolokvija, ali ne i matlab mogu na rokovima 15.4.2016. i 13.5.2016. pisati SAMO matlab (uz prethodnu prijavu ispita).

Ispitni rok 15.02.2016. - Rezultati pismenog dijela ispita Ispitne zadaće se mogu pogledati u četvrtak 18.02.2016. u 12.00 sati.

Usmeni dio ispita održat će se 19.02.2016. u 12.30 sati u zgradi na Trgu I.B.M.

Pismeni dio ispita na Trgu I.B.M počinje 15.02.2016. u 08.30, a Matlab u Gundulićevoj ulici u 10.30.

Ispitni rok 01.02.2016. - Rezultati pismenog dijela ispita


Popis studenata koji su položili pismeni dio preko kolokvija (pozvanih na usmeni 04.02.2016.)

Rezultati dijela Matlab (21. i 22.01.2016.)

Broj bodova ostvaren na pismenom dijelu 2. kolokvija (25.01.2016.)

 

Rezultati 1. kolokvija održanog 25.01.2016.

Mole se studenti da kolokviraju vježbe što prije jer na ispitnim rokovima se ne može polagati niti jedan dio ispita (kolokvij) bez prijave ispita na studomatu.

 

 

Izvnaredni studij - Rezultati  od 19.12.2015.g. kolegij: Automatizacija / kolokvij (Matlab/Simulink)

Izvnaredni studij - broj bodova ostvaren na nastavi i na teorijskom dijelu 2. kolokvija 11.12.2015.

Izvanredni studij - rezultati I kolokvija održanog 28.11.2015. i 11.12.2015.

Izvanredni studij - studenti s pravom na potpis i prijavu ispita